sprzedaz@kontraktpartner.pl

KONTRAKT PARTNER to dynamiczny, dobrze zorganizowany zespół młodych ludzi, których specjalizacją są wykładziny obiektowe. Jesteśmy częścią AB logic sp. z o.o.JAKOŚĆ, CENA, PROFESJONALIZM

Przedmiotem naszej działalności jest import i ogólnopolska dystrybucja wykładzin do obiektów (hoteli, biur, banków, szpitali, szkół, sal sportowych…). Współpracujemy z renomowanymi producentami wykładzin dywanowych i elastycznych z całego świata m.in. Fatra, REMP, IVC, Graboplast, Balsan, AW, Tapibel, Dinarsu, Beaulieu, Lano, Balta, Show, Betap i inne. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych w branży magazynów, przystosowany do obsługi największych inwestycji w Polsce. Położenie magazynu w samym centrum Polski daje nam szerokie możliwości prowadzenia sprawnej logistyki oraz szybkich realizacji dostaw. Posiadamy zapasy magazynowe z najpopularniejszych, uznanych w kraju standardów wykładzin, które oferujemy również w systemie "cut service" - sprzedaży każdej ilości na życzenie klienta. Dysponując sprawnie działającą strukturą organizacyjną oferujemy sprzedaż wykładzin wraz z montażem na terenie całego kraju, współpracując z wieloma najlepszymi firmami montażowymi. Posiadając wypracowane u producentów najlepsze warunki sprzedaży, dostarczamy na rynek wysokiej jakości produkty w najlepszych cenach. Dostawy realizujemy specjalistycznym, planowym transportem bez doliczania jego kosztów do ceny produktu.

0
0
0

Zobacz nasze produkty

W naszej ofercie znajdą Państwo wykładziny elastyczne w rulonie oraz w płytkach i panelach jak również wykładziny dywanowe, które oferujemy w rulonie w szerokości do 5 metrów, w płytkach na podłożu bitumicznym oraz materiały pomocnicze.

Indywidualne wzory wykładzin

CRISTALL

Data stworzenia: 2015-09-01 11:02:05 Data modyfikacji: 2015-09-01 11:03:48
CRISTALL

CRISTALL - kontraktowa wykładzina pętelkowa, wykonana ze 100% antystatycznego poliamidu.

Czytaj więcej

Przedstawiciel Handlowy (woj. warmińsko-mazurskie)

Data stworzenia: 2015-02-23 22:27:51 Data modyfikacji: 2015-07-31 13:37:27
Przedstawiciel Handlowy (woj. warmińsko-mazurskie)

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w woj. warmińsko-mazurskim.

Czytaj więcej

Zapisz się teraz do naszego newslettera.

Podaj swój adres e-mail

Napisz do nas!

Odwiedź nas!

AB logic Sp. z o.o.

Adres: 95-010 Stryków, Smolice 1M, hala G Telefon: +48 42 6893560 E-mail: sprzedaz@kontraktpartner.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 09:00 do 17:00 Sobota: Zamknięte Niedziela: Zamknięte